59Kişi Sohbet Ediyor

Özel Kamera Odalı Sesli Sohbet Chat Sitesi

Bilgisayar ve internet kullanımının başlaması ile birlikte en fazla giriş yapılan sitelerin başında sohbet siteleri gelmiştir. Eski yıllardan günümüze kadar giderek gelişen ve daha çok tercih edilen sohbet siteleri, teknolojiyi takip etmesi ile birlikte daha da çok popüler olmayı başarmıştır.

Önceki yıllarda sadece bilgisayar üzerinden giriş yapılabilen seslisehir.com site adresimize günümüzde mobil cihazlar üzerinden giriş yapılabilmekte ve sesli sohbet hizmetleri sayesinde yeni arkadaşlıklar kurulabilmektedir. Mobil cihazınız ile birlikte giriş yapabilecek olduğunuz site adresimizde özel kameralı odalar bulunuyor. Bu odalar sayesinde diğer kişiler ile anlık görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmanız sağlanmaktadır.
 
Kameralı Mobil Chat Odalarına Neden Giremiyorum?
 
Sorunsuz ve kesintisiz olarak erişim sağlayabilecek olduğunuz sesli sohbet site adresimize üyelik oluşturmadan misafir olarak da girmek mümkündür. Ancak site üzerinde yer alan kameralı odalara girmek ve burada sesli ve görüntülü olarak muhabbet edebilmek için indirmeniz gereken program bulunmaktadır. Sitemizin sağ üst kısmında yer alan activex adlı programı mobil cihazınıza ücretsiz şekilde indirmenizin ardından tüm mobil chat odalarına sorunsuz şekilde girebilirsiniz.

Yazar : 0
31 Eki Ctesi 18:36
30 Görüntüleme

Etiketler: sesli sohbet , seslisohbet ,


Gönder

Popüler Yorumlar